Odcinek 9. (31.10.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ

Kto według Ciebie odpadnie w 8-mym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

Andrzej Gołota
12
24%
Maria Niklińska
7
14%
Paweł Staliński
24
49%
Monika Pyrek
1
2%
Patrycja Kazadi
0
Brak głosów
Edyta Górniak
5
10%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: sexuality »

W programie "Taniec z gwiazdami" zostało już tylko sześć par: Paweł Staliński i Iza Janachowska, Monika Pyrek i Robert Rowiński, Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno, Edyta Górniak i Jan Kliment, Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki oraz Maria Niklińska i Tomasz Barański.

W dziewiątym odcinku, gwiazdy po raz kolejny walczyć będą na parkiecie. Tym razem zaprezentują różne tańce i wspólnego walca angielskiego. Cały odcinek będzie poświęcony twórczości Anny Jantar, a gościem specjalnym będzie Natalia Kukulska, która zaśpiewa utwór z repertuaru mamy.

Oglądajcie "Taniec z gwiazdami" w niedzielę o godz. 20 w TVN!
Czy Edyta zrezygnuje w tym odcinku? Nie wiadomo. W każdym razie zapraszam do głosowania w sondzie :)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Grzegorz »

sexuality pisze:Czy Edyta zrezygnuje w tym odcinku? Nie wiadomo.
Szczerze wątpię. jakoś mega niusy z SE czy Faktu mnie nie przekonują. Edyta jest już bardzo wysoko w klasyfikacji i nie wierzę w to żeby zrezygnowała. Chyba że faktycznie jakaś kontuzja która nie pozwoli dłużej tańczyć. Ciekawe co będzie tańczyć? Rumbę?? Fajnie by było... :hellobaby:
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: sexuality »

Mi się wydaje, że jeśli faktycznie ma zrezygnować z "TzG" to zrobi to jak będzie w w ćwierćfinale (wtedy pary tańczą już po 2 tańce). W każdym razie nie wiem jak Wy, ale na mojego sms'a Edyta może jutro liczyć :) Trzeba jej trochę nabić głosów od publiczności, bo o notowania jury można być spokojnym
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Grzegorz »

ja też wyślę sms, czuję pewien obowiązek! :lol3:
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Kamille.g »

Jeśli Edyta będzie czuła że dalej sobie nie da rady to zrezygnuje i nie będzie się dalej męczyła. Ja jestem z Edki dumna. Pokazała że ona też może i że ma wiele siły do takich wyczerpujących treningów.
Mam nadzieję że P.Gołota odpadnie bo już zostały najlepsze pary a on tylko sprawia że inni odpadają.
Awatar użytkownika
lila14
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 28 lip 2009, 9:36
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: wszystkie kocham
Lokalizacja: Pietrowice Wlk./Racibórz

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: lila14 »

Kamille.g pisze:Mam nadzieję że P.Gołota odpadnie bo już zostały najlepsze pary a on tylko sprawia że inni odpadają.
Taaa zdecydowanie obniża poziom w TzG... :/

A ja wiedziałam,że Edi da sobie rade...Wdać,że taniec sprawia jej coraz większą przyjemność-na to liczyłam... :)
I poza tym podeszła do tego bardzo profesjonalnie,dowodem może być chociażby taniec Edi w ostatnim odcinku... Jutro mam nadzieję,że sukces się powtórzy... :)
Trzeba Edyte wspierać tymi sms-ami,bo wygrana z pewnościa jej się należy,za te 20 lat... :* Pomimo,że nie dotrzymała kilku obietnic,to jakoś czuję,że jesteśmy jej to winni... :* (to tylko moje zdanie...)
Awatar użytkownika
anablu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2008, 21:33
Ulubiony album: EG, Perła
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: anablu »

Kolejny raz obejrzałam taniec z ostatniego odcinka - walca angielskiego. I wciąż jestem zachwycona - był pełen emocji, wdzięku, lekkości...

Ludziki! Dajmy spokój Edi. I nie bądźmy egoistami!!! Chce tańczyć, potrzebuje tego - niech tańczy :)

Wszystko, co robi - robi pięknie.

Mam nadzieję, że nie zrezygnuje. W końcu miała dać polskim kobietom siłę do walki :wink2:
Z niecierpliwością czekam na niedzielny odcinek i trzymam mocno kciuki :d
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: perła6 »

Wiecie może co Edi zatańczy. ??
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: sexuality »

anablu pisze:Kolejny raz obejrzałam taniec z ostatniego odcinka - walca angielskiego. I wciąż jestem zachwycona - był pełen emocji, wdzięku, lekkości...

Ludziki! Dajmy spokój Edi. I nie bądźmy egoistami!!! Chce tańczyć, potrzebuje tego - niech tańczy :)

Wszystko, co robi - robi pięknie.

Mam nadzieję, że nie zrezygnuje. W końcu miała dać polskim kobietom siłę do walki :wink2:
Z niecierpliwością czekam na niedzielny odcinek i trzymam mocno kciuki :d
Popieram, choć nie ukrywam, że czekam także z niecierpliwością na projekty muzyczne...
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Martynkaa »

perła6 pisze:Wiecie może co Edi zatańczy. ??
Może zatańczyć cokolwiek. Odcinek jest poświęcony twórczości Anny Jantar, więc pary pewnie same wybierają sobie tańce :)
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: perła6 »

Martynkaa, dziękuję ci bardzo. :PP
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Mona. »

Edyta bardzo chciała zatańczyć cha-chę, zastanawiam się, kiedy będzie miała ku temu okazję.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Dobi »

Mam nadzieję, że po dzisiejszym odcinku Edycie zrobi się głupio gdy spojrzy na Kukulską jako śpiewającą gwiazdę wieczoru :d

Obie piosenkarki ale tylko jedna śpiewa, druga natomiast robi z siebie pajaca. Podobno lubi to więc spoko niech pajacuje.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: sexuality »

Dobi pisze:Mam nadzieję, że po dzisiejszym odcinku Edycie zrobi się głupio gdy spojrzy na Kukulską jako śpiewającą gwiazdę wieczoru :d

Obie piosenkarki ale tylko jedna śpiewa, druga natomiast robi z siebie pajaca. Podobno lubi to więc spoko niech pajacuje.
Jeżeli Edyta miałaby nagrywać takie piosenki jakie były na ostatnich płytach Natalii to lepiej niech sobie pląsa na parkiecie. Z resztą sama Kukulska miała wystąpić w tej edycji jeżeli Edyta nie zgodziłaby się na udział. Zapewne na Natalię przyjdzie czas w następnej edycji... Poza tym sam udział Edyty w "TzG" nie byłby taki zły, gdyby tylko wydała płytę czy nawet singiel...
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Matiz99 »

Dobi pisze:Obie piosenkarki ale tylko jedna śpiewa, druga natomiast robi z siebie pajaca.
Śpiewa? Ja występu QQlskiej już dobrych pare lat nie widziałem. Podczas promocji tej plastikowej płyty sexi-flexi było nieco o niej głośniej a tak - cisza. Nawet w remizie nie zaśpiewa 8P
ODPOWIEDZ